0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Microsoft
Stok Durumu: Stokta var
165,11 TL

Adet

En fazla 3 adet sipariş verebilirsiniz

Minecraft, blok yerleştirme ve maceralardan oluşan bir oyundur. Hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturabilirsiniz. Ücretsiz oyun güncellemeleri, harika topluluk haritaları, sunucular, heyecan verici mini oyunlar ve çok daha fazlası ile genişletilmiş sonsuz dünyaların kudretli dağlarını ve yaşayan okyanuslarını keşfedin!

Konsol, mobil ve Windows 10’da bulunan arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak hayatta kalın veya macerayı evde bölünmüş ekran ile çok oyunculu modda oynayın. Bu koleksiyon Minecraft temel oyunu, 700 Minecoin ve Başlangıç Paketi DLC içerir.

Modül1

YARAT, KEŞFET, HAYATTA KAL

Minecraft, blok yerleştirme ve maceralardan oluşan bir oyundur. Hayal edebileceğiniz her şeyi oluşturabilirsiniz

Modül2 

Başlangıç Koleksiyonu İçerir.

Minecraft Base oyununda 700 Minecoins ile oyun içi Marketplace ve Starter Pack DLC’den inanılmaz Yunan Mitoloji Karması, Plastik Doku Paketi, Skin Pack 1 ve Kötü Adamlar Kostüm Paketi alabilirsiniz.

Modül3

Arkadaşlarınla keşfet

Konsol, mobil ve Windows 10’da bulunan arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak hayatta kalın veya macerayı evde bölünmüş ekran ile çok oyunculu modda oynayın.

Modül4

Xbox Live Gold ile arkadaşlarınızla çevrimiçi inşa edin

Xbox One’da oyun oynamak Xbox Live Gold ile çok daha iyidir. En hızlı, en güvenilir oyun ağında en büyük oyuncu topluluğuna katılın. Her ay 2 ile 4 arasında ücretsiz oyuna sahip olun. Xbox Store’da %75’e kadar tasarruf edin.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.