0 yorum  |  Yorum Yap
Marka: Steam
Stok Durumu: Stokta var
90,92 TL

Adet

En fazla 3 adet sipariş verebilirsiniz

- Bu ürün sadece STEAM platformunda çalışmaktadır. Bilgisayar oyunudur. Konsol oyunu değildir.
- Sitemizde satılan tüm ürünler dijitaldir, sitemize üye olurken yazdığınız e-posta adresinize online teslimat yapılır.
- Tüm bilgisayar/mobil/konsol oyunu, oyun içi cüzdan kodu, hediye kartı şifre / epinleri / kodları satınalma detayı ile birlikte e-posta adresinize iletilmektedir.
- Ürünler kargo veya posta ile gönderilmez.
- Dijital kart ürünlerinde, platform oyunu ve oyun içi kod satışlarında, Türk Ticaret Kanunu ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yoktur.
- Ürünler siparişi takip eden günün mesai saatleri içinde gerekli güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra e-posta adresinize iletilmektedir.
- Oyun kod, oyun içi kod ve kart kodlarını kullanabilmek için 3. firmalara üye ve login olmanız (Steam), ürün anahtarını girerek oyunları/hizmetleri uyumlu cihazınıza indirmeniz gerekir.
- Kullanmış olduğunuz bilgisayar özelliklerine göre oyun performanslarında değişiklikler yaşanabilir.
- Fiyatlara KDV dahildir.

E-posta adresine gelecek kodu kullanım için:
Satın aldığınız ürün Steam platform uyumludur.
https://store.steampowered.com/ adresinden Steam Desktop/Masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza indirin. Üyelik bilgileriyle masaüstü uygulamasını açtıktan sonra, sol alt köşeden “ADD A GAME - OYUN EKLE” tıklanır, şartlar kabul edilmek için NEXT tıklanır, çıkan ekranda "Product Code" bölümüne size gönderdiğimiz e-posta/SMS içinde yer alan ürün anahtarı yazılır ve NEXT tıklanır. Bu şekilde oyun/eklenti paketi Steam kütüphanesine eklenecektir. 

- Satın alacağınız ürün/hizmet ile ilgili işbu bilgilendirmeyi okumanız ve akabinde bu Ön Bilgilendirme Formu, Satış Sözleşmesi ve Cayma Hakkı metnini onaylamanızı müteakip ürün/hizmet satışının tamamlanması ile başka bir işleme gerek olmaksızın satın alacağınız ürün/hizmet EF Digital Kartlar sistemlerinde kayıtlı olan e-posta adresinize info@efdigital.com adresi aracılığıyla teslim edilecektir.

CAYMA HAKKI
- EF Digital Kartlar sitesinde satılan ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 gereği elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin Madde 9 - (1) kapsamında yer almamaktadır.

Kodu Nasıl Kullanırım?

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.